Hospedaje San Agustin
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Hotellet Hospedaje San Agustin Garita, som har ett väldigt bra läge och utsikt över havet, ligger mindre än 500 meter från playa san agustin. Det är lätt att hålla sig aktiv med golfbana som finns tillgängliga för gästerna på detta hotell.
Santa Cruz Huatulco är belägen 14 km från hotellet. Boendet ligger nära Tangolunda-viken.
Restaurangen El Capi Beach Club & Restaurant erbjuder ett urval av rätter, i närheten av Hospedaje San Agustin i Garita.
- Lokala sevärdheter
- Chachacuals bukt4820 km
- Playa Riscalillo2073 km
- Bahia San Agustin541 km
- San Augustin strand794 km
- Playa San Agustin Huatulco357 km
- Isla San Agustín1194 km
- playa san agustin297 km
- Flygplatser
- Huatulco Flygplats15 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Terrass
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Hur långt är Huatulco från hotellet Hospedaje San Agustin?
Mellan Huatulco flygplats och hotellet Hospedaje San Agustin är det 15 km. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Hospedaje San Agustin?
Gästerna på hotellet Hospedaje San Agustin måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Hospedaje San Agustin?
Det genomsnittliga priset för ett rum i hotellet Hospedaje San Agustin är 54$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.